Milan opět na jednu noc na rybníku Struhy s Tomem!

Rychlá akce a domluva a Milan zase vyrazil na jednu noc na krásný rybník Struhy za Tomem a pak dorazil ještě Tomův kamarád Kuba. Snad poprvé, kdy tam Milan byl, tak vyšlo počasí a hlavně tedy nefoukalo. A tak se jim naskytl i nádherně zbarvený západ slunce.

Milan vsadil jako vždy na LKBAITS Nutrigo, na které zde již něco pochytal. První ryby přišly jako vždy Tomovi a Milanovi i Kubovi pruty mlčely celý večer i noc. Ráno pak Tom zdolal krásného šupináče. Milan se hned brzy ráno rozhodl změnit taktiku a nástrahy. Na jeden prut dal na vlas kukuřici a nahodil jej kousek od břehu a doházel k tomu lopatkou LKBAITS hotový partikl s CHILLI a na druhý dal novinku LKBAITS popup s příchutí česnek, ke kterému dal do PVA punčochy zmíněný partikl, jelikož tento partikl nerozpouští PVA. Když se nic dvě hoďky opět nedělo, tak Milan přehodil první s kukuřicí, ale opět kousek do zakrmeného místa u břehu. Když ale zvednul druhý prut, aby jej přehodil, tak si myslel, že táhne nějakou větev… Ale najednou ucítil, že na prutu je nějaká menší ryba… A k jeho překvapení to byl lín, první chycený v Milanově životě! 

Po odfocení lína, letěl prut opět do vody opět i s PVA naplněném partiklem. Místo kousek od břehu začalo být živé a Milanovi přišli dva malí kapříci, ale najednou jízda na prutu s plovkou česneku a po delším zdolávání, byl v podběráku nádherný 13ti kilový šupináč , který stál opravdu za to! A následovalo focení, kdy Tom Milanovi udělal nádherné fotky na památku! Milan ještě pak ztratil větší rybu na prut s kukuřicí a další ryby už nepřišly… Kluci pak přemýšleli jestli nezůstat do neděle, ale vzhledem ke špatné předpovědi počasí, se rozhodli raději večer odjet domů a nakonec se druhý den ukázalo, že udělali dobře, protože celá neděle propršela… Ale byla to parádní nočka a už se tam těšíme znovu…

Prostě parádní nočka a koukněte do fotogalerie na ty krásné ryby…

Scroll to top