Milan s kamarádem vyrazil poprvé na pískovnu Stará Voda!

Před půlrokem si Milan a Ježek zarezervovali lovné místo číslo 10 na pískovně Stará Voda.  Věděli jaké poklady tato voda ukrývá, jelikož i jeden kamarád Milana zde ulovil amura 20+. Bohužel Ježkovi nakonec nedovolili pracovní povinnosti vyrazit a tak jej nahradil Milana kamarád Tomáš. Pro oba to byla první návštěva této pískovny nedaleko Hradce Králové.

Po příjezdu bylo vše ok, správce vše vysvětlil a upozornil na zdejší pravidla rybolovu a to hlavně na přísný zákaz háčků bez protihrotu. Místo číslo 10 je v rohu pískovny a má před sebou spousty volného prostoru a cca na 120 metrech je lavice, kterou jsme díky Deeperu našli v pohodě. Za zmínku stojí i skvělé zázemí na lovném místě, dvě mola, chatka s přímotopem, elektřinou(doplácí se dle spotřeby) a také je k dispozici lednička. Prostě mají to tu hezké…

Počasí na konec října vyšlo skvělé slunečné, tedy až na ten studený východní vítr, který jak fouká, tak se nám nedaří rybářsky… A opět se to asi potvrdilo. Ať jsme se snažili, zkoušeli položit nástrahy na-za-pod lavici, v různých koutech, u rákosí, v hloubce, v mělčině, střídali různé nástrahy, tak se nám nedařilo. První ryba od našeho příjezdu ve středu odpoledne přišla Milanovi v pátek ve 21:30 hod., ale byl to, i když malý, ale krásný řádkáč. Už to tedy vypadalo, že to začne, ale bohužel nic a další a bohužel nakonec i posledního kapra chytil opět Milan v sobotu ve 20:30 hod.. Sice opět malý, ale jednou z něj bude krásné sluníčko. Oba kapři zabrali na samotnou LKBAITS fluoropopku ananas na ronnierig.

Prostě nám zde první návštěva úplně rybářsky nevyšla, ale samozřejmě jsme si to zase užili, což se můžete podívat ve fotogalerii.  Závěrem bychom chtěli i poděkovat správci za skvělou péči, jak o nás, tak i o jezero a kompletní zázemí. Je vidět, že přírodu a ryby zde mají rádi a určitě se sem zase vrátíme.

Odkaz na pískovnu: http://www.piskovna-staravoda.cz/

Scroll to top