Milan s Maňasem vyrazili na jezero Borek!

Rychle domluvená dvacetičtyřhodinovka ze soboty na neděli na jezeru Borek, kam se Milan a Maňas vydali po dvou letech a tentokrát rozbalili tábor na lovném místě číslo 4. Hned po příjezdu na místo, před nimi skočil ve vzdálenosti cca 30m krásný kapr, což dost navnadilo, že i když se jednalo o první březnový víkend, tak by se něco mohlo podařit chytit.

Výprava začala klasicky, příprava stojanů, prutů a pak se vyrazilo na člunu prozkoumat dno pomocí Deeper a také pomocí tyče. Maňas položil své návnady kolem ostrova, za kterým se nachází trdliště a Milan vyvezl své pruty do volného prostoru a jeden až na druhou stranu k břehu. Maňas nastražil boilies od svého kamaráda Vládi a Milan klasiku LKBaits a pak i zkusil nově Scrab baits.

Bohužel jak výskok kapra navnadil, tak se to nepotvrdilo záběry, jediná ryba, která rozezvučela signalizátory, byl místní parádní cejn cca 65cm, ale kapr žádný. Milan v neděli ráno ještě převezl pruty na jiná místa, ale do oběda měl jeden padák a jedno potáhnutí, takže z výpravy odjel bez chycené ryby.

A to je prostě rybařina a ne pokaždé se zadaří, voda měla jen 5 stupňů a jediného kapra nebo jejich aktivitu viděli kluci jen při příjezdu. Ale i tak si to užili, což se můžete podívat ve fotogalerii.

 

Scroll to top